میلان الکترونیک آسیا

با خرید تابلو برق کنترل PLC سیستمت رو بصرفه کن!

SIEMENS-PLC

امروزه استفاده از انواع تابلو برق‌ها در تمام سیستم‌ها به ویژه سیستم‌های صنعتی فراگیر شده و خرید یک تابلو برق کنترل کارآمد، تبدیل به چالش برای کسب و کارهای مختلف شده است چون با استفاده از انواع تابلو برق‌ها و یک بار هزینه می‌توان علاوه‌بر مزیت‌ها و کاربردهای فنی این تابلوها از کل سیستم دربرابر خطرات خسارت بار احتمالی در روند پروژه، محافظت کرد. در واقع با خرید تابلو برق کنترل خیال شما از همه جهت راحت خواهد بود.

شرکت میلان الکترونیک آسیا طراح و تولیدکننده انواع تابلوبرق های کنترلی، PLC، توزیع، بانک خازنی، چنج آور و… است که برای دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره مستقیم 09127876515  تماس بگیرید و یا از طریق صفحه  خرید تابلو برق کنترل سفارش خود را ثبت کنید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

فهرست مطالب

تابلو برق های PLC به دلیل کاربرد زیادی که دارند به سرعت توانسته اند جایگاه خود را در صنعت پیدا کنند و می‌توان گفت بسیاری از صنایع بدون وجود PLC ها غیرقابل تصور شده اند. ما در ادامه این مقاله،  تابلو برق های کنترل و تابلو برق های PLC  را معرفی کرده و مهم‌ترین نکات هنگام خرید این تابلو ها را  بررسی می‌کنیم تا با رعایت آن‌ها مطمئن شوید بهترین و بهینه‌ترین تابلو را خریداری کرده اید و در بلند مدت از بهترین بهره‌وری را کسب خواهید کرد.

چه زمانی به تابلو برق کنترل نیاز داریم؟

تابلو برق کنترل به منظور جمع آوری و پردازش داده‌های گوناگون در سیستم تعریف می‌شود که بنابر نیاز یک پروژه اجزای گوناگونی داشته و خروجی آن به صورت آنالوگ یا دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اصلی‌ترین بخش تابلو برق های کنترل ، PLC ها و HMI است که نقش مغز متفکر سیستم را ایفا می‌کند و قبلا در مقاله ی  نقش PLC در خط تولید  آن‌ها را به صورت کامل بررسی کرده ایم و محتوای این مقاله می‌تواند برایتان مفید باشد.

Buy control panel

در سیستم های مختلف صنعتی برای دریافت اطلاعات و پردازش آنها دو راه حل دارید یا باید از تابلوهای کنترل، با سرعت و امنیت بالا استفاده کنید و یا با استفاده از سیستم های قدیمی، احتمال خطای بالا، سرعت پایین و هزینه زیاد، فرآیند موردنظر را پیش ببرید و با ایجاد هرگونه خطایی در سیستم، با صرف ساعت‌ها زمان و نیروی انسانی، به دنبال عیب یابی باشید.

اگر هنوز هم نمی‌دانید که در سیستم خود به تابلو کنترل نیاز دارد یا خیر؟ و یا اجزای مورد نیاز در طراحی تابلو کنترل موردنظر شما چگونه بهینه می شود؟ کافی است با شماره مستقیم 09127876515  تماس بگیرید و با مشاوره رایگان قبل از شروع کار، از جوانب مختلف آن آگاه شوید و یا سفارش خود از طریق خرید تابلو برق کنترل ثبت کنید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

یک تابلو برق کنترل باکیفیت چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر شما هم در صنایع مختلف، برای بهبود روند فعالیت های سیستم خود به تابلو برق نیاز دارید، ممکن است این چالش برایتان ایجاد شود که چه ملاک‌هایی برای باکیفیت بودن تابلو برق ها وجود دارد؟

برند تجهیزات تابلو برق

تجهیزات باکیفیت قطعا طول عمر بالاتری دارند و یکی از ملاک های مهم در هنگام سفارش تابلو برق کنترل، انتخاب تجهیزات باکیفیت است و باید در این خصوص با شرکت تابلو سازی مورد نظر خود مشورت کنید تا با تجربه‌ی این مهندسین، بهترین برندها برحسب نوع پروژه‌تان برایتان درنظر گرفته شود.

از پرکاربردترین برندها در تابلو برق های کنترل، simens، fatek و delta می‌توان نام برد که درخصوص برند محبوب زیمنس در مقاله plc زیمنس به صورت کامل صحبت کرده ایم و محتوای این مقاله می‌تواند برایتان مفید باشد.

برنامه نویسی PLC

برنامه نویسی PLC و HMI باید توسط مهندسین و متخصصین برنامه نویس انجام گیرد. یک برنامه بهینه می‌تواند روند پروژه را به صورت بهینه و محافظت شده پیش ببرد. البته خوبی استفاده از PLC ها در تابلوبرق کنترل این است که امکان تغییر برنامه و دستورات بعد از مدتی وجود دارد و به سادگی می‌توان منطق آن را تغییر داد.

در مجموع برای داشتن تابلو برق کنترل متناسب با سیستم خود، بهتر است از مهندسین برنامه‌نویس باتجربه و معتبر کمک بگیرید تا از نتیجه در بلند مدت رضایت داشته باشید. یکی از دلایلی که شرکت میلان الکترونیک آسیا توانسته مفتخر به کسب رضایت صددرصدی مشتریان خود در سفارش و خرید تابلو برق هایPLC  باشد، داشتن بهترین تیم حرفه‌ای و مهندسین متخصص در این حوزه است.

Buy electrical panel plc

طراحی تابلو برق کنترل

طراحی درست و استفاده بهینه از بهترین تجهیزات، موجب بالا رفتن طول عمر تابلو، عیب یابی راحت و استفاده ساده کاربر از آن می‌شود. گاهی ایرادات جزئی در طراحی و مونتاژ تابلو برق کنترل، موجب ایجاد ایرادات و خطا در طی پروژه می‌شود که خسارت‌های زیادی نیز به دنبال دارد. در شرکت های معتبر تابلو سازی با طراحی دقیق و مونتاژ توسط پرسنل باتجربه و رعایت استاندارهای لازم، خیال شما از نتیجه راحت خواهد بود.

علاوه‌براین در طی طراحی، مونتاژ و همچنین پایان کار باید انجام روند پروژه، بارها در شرایط گوناگون تست شود. که در مقاله روش‌های تست تابلوبرق انواع این تست ها را بررسی کرده ایم.

خدمات پس از فروش تابلو برق کنترل

تا به حال به این فکر کرده اید که خدمات پس از فروش تابلو برق چقدر روی خوشنامی، اعتبار و خیال راحت کارفرما تاثیر دارد؟ یا اینکه عملکرد ناصحیح سیستم برقی چقدر می‌تواند به این اعتبار آسیب وارد کند؟ فرآیند بهره برداری و نگهداری تابلو، بعد از راه اندازی تابلوها بسیار مهم و حساس است. بهتر است به شرکتی در طراحی و تولید تابلو برق  اعتماد کنید که با خدمات پس از فروش و سرویس دهی دوره‌ای خیالتان را از همه جهت راحت می‌کند.

Buy electrical panel plc22

چون اگر به هر دلیلی سیستم الکتریکال دچار نقص شود هیچکس به کیفیت مصالح کف، سقف و دیوار توجه نمی‌کند و حتی تاسیسات مکانیکال هم از الویت اهمیت خارج می‌شوند و واقعیت این است که همه چیز از چشم برق دیده می‌شود.

برای حل این چالش بلافاصله بعد از تحویل تابلو، پرسنل مهندسی شرکت میلان الکترونیک آسیا، نحوه‌ی بهره برداری و نگهداری صحیح را به صورت کامل به تیم نگهداریِ کارفرما آموزش می‌دهند و بعد از این مرحله، پرسنل خدمات پس از فروش، موظف هستن به صورت کاملا رایگان و در بازه‌های زمانی مشخص از تابلوها بازدید داشته باشند، چک لیستهای دوره ای را در اختیار تیم نگهداری قرار دهند، عملکرد تابلو ها را کنترل کنند و اجازه ندهند حتی یک لحظه عملکرد سیستم برقی پروژه با اختلال مواجه شود.

اعتبار شما برای ما در شرکت میلان الکترونیک آسیا ارزشمند است و در راستای حفظ این ارزش و اعتبار، با شما همراهیم و با ارئه خدمات به پروژه ها و زیر مجموعه های شما این اعتبار را تقویت می‌کنیم.

اگر برای سفارش و خرید تابلوبرق کنترل نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید کافی است مشخصات تابلو برق موردنظر خود را از طریق صفحه خرید تابلو برق کنترل برای متخصصین ما ارسال کنید و یا با شماره مستقیم 09127876515  تماس بگیرید.

استعلام قیمت تابلو برق کنترل

تجهیزات و روند هر پروژه براساس نیازهای همان پروژه تعریف می‌شود. بنابراین هزینه طراحی تابلو برق کنترل برای سیستم های مختلف متفاوت خواهد بود. برای دریافت قیمت انواع تابلو برق ها، اطلاعات تابلوبرق موردنظر خود را برایمان ارسال کنید تا مهندسین ما بعد از تخمین قیمت، با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
باز کردن چت
پاسخگوی سوالات شما هستیم
کارشناسان میلان الکترونیک آسیا
سلام
هر سوالی دارید، از متخصصین میلان الکترونیک بپرسید .