میلان الکترونیک آسیا

همایش سازندگان منطقه یک تهران

همایش سازندگان منطقه یک تهران

چهاردهمین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک تهران بار دیگر، با حضور منتخبی از معماران، مهندسین، مشاورین صاحب نام و سازندگان برتر در سراسر کشور برای پنجمین سال در تهران برگزار می‌شود. همچنین در این اجلاس، مسئولانی از کمیسیون عمران، مجلس، وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی،شورای شهر، شهرداری تهران و سازندگان برخودار تهران و کشور شرکت خواهند کرد.

شرکت میلان الکترونیک آسیا طراح و مجری انواع تابلوبرق‌های صنعتی و تامین کننده تجهیزات ابزار دقیق با سال‌ها تجربه در این زمینه به همراه تیم‌حرفه‌ای خود آماده ارائه خدمات اتوماسیون صنعتی به شماست. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه خرید تابلو برق، سفارش خود را ثبت کنید تا متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

فهرست مطالب

زمان برگزاری چهاردهمین همایش سازندگان منطقه یک تهران

این همایش در پاییز 1402 مورخ 10 و 11 آبان ماه در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می‌گردد.

سرفصل های همایش سازندگان منطقه یک

در این همایش سرفصل های زیر بررسی و رونمایی می‌گردد:

  • پنل رونمایی از طرح ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکونی (جزئیات طرح، مشارکت‌ها و نقش سازندگان ) با حضور بیش از ۵۰۰ سازنده مناطق برخوردار کشور
  • پنل های ارائه مصادیق ارزش افزوده در پروژه های منطقه یک و مناطق برخوردار کشور
  • کارگاه های آموزشی
  • نمایشگاه تقاطع – پروژه های شاخص منطقه یک
  • نمایشگاهی با معرفی برند‌ها، متریال‌ها و پروژه‌های شاخص منطقه یک
  • سخنرانی هایی پیرامون نقش معماران در شکل‌دهی به فردای معماری
  • بررسی جایگاه و تأثیرات معماری در شکل‌دهی به فضاهای مسکونی و شهری
  • پنل تعریف برند در صنعت ساخت و ساز؛ چگونگی شکل‌گیری و ارتقای یک برند قوی

حضور شرکت میلان الکترونیک آسیا در این همایش

در جمع سازندگان و طراحان معماری و ساختمانی، شرکت‌های طراح و تولیدکننده ی تجهیزات ساختمان‌ها نیز حضور دارند. شرکت میلان الکترونیک آسیا مجری و طراح انواع تابلوبرق های صنعتی و خانگی بوده و امسال نیز در همایش سازندگان منطقه یک تهران شرکت خواهد داشت.

طراحی انواع سیستم‌های سیستم های تخلیه و مدیریت دود پارکینگ، تابلوهای مشاعات، تابلو برق های قدرت و کنترل، تابلو موتورخانه، تابلو بانک خازنی، تابلوهای هوشمند ساختمان‌، چنج آور و سایر نیازهای این ساختمان‌ها به دست افراد باتجربه و مهندسی برق امکان پذیر است.

خرید تابو برق ساختمان های مارک دار و برند

تامین تجهیزات و مشاوره برای تمامی موارد مربوطه، توسط متخصصین ما در شرکت میلان الکترونیک آسیا انجام می‌گیرد. برای دریافت مشاوره می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق صفحه استعلام قیمت تابلوبرق، سفارش خود را ثبت کنید تا بعداز بررسی شرایط و قیمت پروژه موردنظر مهندسین ما با شما تماس بگیرند.
منتظر حضور سبز شما عزیزان برای بازدید از چهاردهمین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک و غرفه میلان الکترونیک آسیا هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
باز کردن چت
پاسخگوی سوالات شما هستیم
کارشناسان میلان الکترونیک آسیا
سلام
هر سوالی دارید، از متخصصین میلان الکترونیک بپرسید .